Корзина
61 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
Мы переехали! Новый адрес в Харькове - ул. Чувашская, 8
+380504077107
+380673183162
+380504077107
УкраинаХарьковская областьХарьковул. Чувашская, 8
СК «Nicoll» Харьков, Киев
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Підпокрівельні плівки для даху, перекриттів та стін

Підпокрівельні плівки для даху, перекриттів та стін

У статті описані види та призначення основних важливих плівок та мембран, про які не слід забувати під час ремонту чи будування покрівлі та стін.

Волога - основний ворог даху. Вона пошкоджує кроквяну систему, знижує ефективність теплоізоляції і призводить до появи грибка і цвілі.

Протистояти цьому можуть гідроізоляційні паропроникні підпокрівельні плівки. Паробар'єр гидробарьер, як складові елементи покрівельного пирога, здатні захистити дах від дії атмосферних чинників, при цьому не перешкоджати її вентилювання.

Захистити свій будинок від дощу, снігу та надмірної вологості можна, якщо правильно влаштувати систему паро- та гідроізоляції покрівлі.

Гідроізоляція даху дозволяє створити потрібний мікроклімат і продовжити термін служби покрівлі.

Жодне з покрівель не бути повністю герметичним. Краплі дощу, пластівці снігу все ж можуть проникнути крізь нього. Тому потрібен додатковий гідроізоляційний шар, що доповнює захисну систему даху. Підпокрівельні плівки не тільки протистоять опадів, що потрапляють зовні, але і дозволяють випаровуватися волозі, що виходить зсередини будинку. У сучасному будівництві при влаштуванні дахів підпокрівельна плівка - це невід'ємний елемент покрівельного пирога.

Покрівельний пиріг є багатошаровою конструкцією, складові якої залежать від типу покрівельного простору. Це може бути експлуатований горище (жива мансарда) або ж нежитловий (холодний) горище.

Якщо горище не використовують, то покрівельний матеріал знаходиться на даху, а утеплювач укладають поверх перекриттів останнього поверху. На мансарді створюють багатошаровий «пиріг».

 
При цьому спочатку укладаються гідроізоляційні плівки на котробрешотку. Потім між кроквами укладають утеплювач, який зсередини мансарди закривають пароізоляційної плівкою.

Будівельний ринок пропонує широкий вибір гідроізоляційних плівок, які на вигляд дуже схожі. Але, насправді гідроізоляційні плівки сильно відрізняються за своїми характеристиками, застосування і якості.

Вони характеризуються різною паропроникністю, що визначає їх властивості. Залежно від цього плівки підрозділяються на високопаропроніцаємі і нізкопаропроніцаємі .

Високо паропроникні плівки ще називають дифузійними або супердифузійної мембранами. Паропроникність цих плівок перевищує 700 г / м² / 24 ч. Вони легко пропускають крізь себе пар, що дозволить йому не конденсуватися і не зволожувати покрівельний утеплювач. Тому мембрана може контактувати з утеплювачем без вентиляційного зазору між ними. Високопаропроніцаемие плівки можуть бути дво- або тришаровими. Ці підпокрівельні плівки складаються з паронепроникною і водонепроникної поліпропіленової або поліетиленової плівки, яка ламінована захисним волокном. Чотирьохшарові мембрани також є у продажу. Вони армовані сіткою з поліпропіленового або поліетиленового волокна.
Низько паропроникні плівки здатні пропустити значно менший обсяг водяної пари. Це випливає з їх структури і використовуваного сировини. Їх паропроникність становить ледь 25-40 г / м² / 24 ч. Плівку такого виду не можна укладати на теплоізоляційний матеріал або жорсткий настил, якщо під нею немає вентиляційного зазору. Пар зсередини будинку не може швидко піти крізь плівку і скупчується на її внутрішньої порожнини. Нізкопаропроніцаемие плівки рекомендовані для застосування тільки дахів з простою формою (наприклад двоскатних), оскільки в дахах зі складними формами циркуляція повітря може бути проблемною. Нізкопаропроніцаемая плівка складається з двох або трьох шарів плівки і армуючої сітки з синтетичного матеріалу.

Така різноманітність підпокрівельних плівок змушує задуматися про їх виборі, який вимагає особливої обережності під час покупки.

Для того, щоб правильно вибрати і придбати якісну плівку, потрібно звернути увагу на наступне:

 

граматура плівки - її відповідний вага. Цей показник збільшується в залежності від товщини плівки. Як правило, чим вище граматура, тим плівка міцніше, особливо на розрив. Більш легкі плівки можуть сильніше піддаватися пошкодження, а більш важкі - можуть мати менший паропроникністю.

паропроникність - визначає кількість пара, що може проникнути крізь 1м³ плівки протягом 24 годин. Але це так само залежить від температури, відносної вологості повітря і тиску. Значення паропроникності краще характеризує показник Sd, який порівнює опір плівки з опором шару повітря. Якщо Sd = 0, 02, то плівка чинить опір пару, як 2-х сантиметровий шар повітря. Чим вище паропроникність, тим нижче цей показник.

водонепроникність - стійкість плівки до тиску водяного стовпа. Її вимір може бути виконано відповідно до німецької нормою DIN або ж відповідно до методу Hydrocinetic. Зазвичай метод дослідження вказано на етикетці плівки. Виробники також можуть вказувати клас водонепроникності відповідно до EN 13859, EN 1928 - W1 (найвищий), W2 і W3.

стійкість до температури - у більшості плівок вона знаходитися в межах від -40 до +80. Це достатній інтервал для нашого клімату. Але слід враховувати, що в літній час температура на даху сильно висока (до +80 ºС). Тому дуже важливо забезпечити гарне вентилювання покрівельних скатів.

Вибираючи підпокрівельну плівку, потрібно звертати увагу на вичерпну інформацію на етикетці за всіма цими показниками. Краще купувати плівку більш відомих виробників і уникати покупки плівок, на рулонах яких відсутній логотип виробника, назву та адресу фірми.

Тільки якісні підпокрівельні плівки можуть забезпечити надійний паро- та гідробар'єр покрівлі. Не варто економити на таких матеріалах і купувати більш дешевий варіант, краще один раз укласти якісний покрівельний пиріг і не замислюватися про незапланований ремонті.

Наша компанія на ряду з великим асортиментом матеріалів теплоізоляції і гідроізоляції представляє на українському ринку підпокрівельні плівки екстра-класу. Для ізоляції покрівлі ми пропонуємо: підпокрівельні плівки Masterplast, захисні системи для скатних дахів Delta, гідроізоляційні плівки, пароізоляційні плівки, а також супутні аксесуари - клею і клеющие стрічки. Всі матеріали відповідають міжнародним вимогам і стандартам. Детальну інформацію про ці матеріали Ви можете отримати у наших фахівців відділу тепло- і звукоізоляції.

 

Другие статьи